В обліковий запис Зарегистрироваться
 • icon-facebook
 • icon-youtube
 • icon-google
RU UA

Трохи про нас

Денис Безпятый

Давайте знайомитися ближче

Наша компанія може бути для вас новою, але ми представляємо тільки найкращі товари зі світу текстилю вже протягом майже 10 років.

Тільки кращі моделі постільної білизни і супутніх товарів, максимальна увага до деталей, турбота про постійних клієнтів. Саме це є пріоритетними завданнями в нашій діяльності.

Денис Безп'ятий
Засновник компанії DIVA
 

Все почалося в 2008 році.

На той момент за плечима Дениса був комбінований досвід роботи в текстильній галузі на одному з найбільших вітчизняних підприємств. В цей час і приходить ідея створення магазину, в якому будуть зібрані тільки найкращі продукти не тільки вітчизняного ринку текстилю, а й зарубіжних виробників.

За допомогою кропіткої праці були укладені перші Договори на поставку і таким чином на ринку з'явився магазин, який на той час не мав навіть своєї назви, на вивісці значилося «текстиль для дому» і свою діяльність організація здійснювала як оптова компанія.

Те, що починалося як окремі лінійки декількох фабрик на сьогоднішній момент представляє собою повноцінні магазини з широким спектром товарів способу життя - від рушника до одягу.

Результат:

Наша історія

На сьогоднішній день, компанія, яка починала своє життя як дрібнооптова організація стала одним з відомих підприємств роздрібної торгівлі в м. Харків.

Ми любимо те, чим ми займаємося і робимо це з особливим підходом. Все, що ми представляємо - зроблено виключно для вас.

Наші колекції

Практичність

Ми не прагнемо до того щоб наші продукти зберігалися до кращих часів. Наші продукти тільки високої якості, але вони призначені, щоб їх любили і використовувати кожен день.

Увага до деталей

Ми одержимі деталями. Від елегантних моделей до неймовірно практичних, кожен елемент в наших колекціях пропонує щось особливе в плані зовнішнього вигляду і відчуттів.

Кращі матеріали

Ми пропонуємо продукцію з використанням кращих тканин, виготовлених з сировини найвищої якості. В асортименті представлені товари з найніжнішого кашеміру, найтоншого шовку, льону і прохолодного хрусткого бавовни. Для того, щоб гарантувати, що ми використовуємо найкращий досвід та сучасні виробництва, постійно підтримуємо тісні контакти з фабриками-виробниками, щоб бути в курсі всіх тенденцій ринку.

Доступна розкіш

Наші продукти створені, щоб принести повсякденну розкіш для наших клієнтів. Ми пропонуємо товари за доступними цінами, які представляють виняткову цінність за гроші.

 • 2008
  Виникає ідея створення магазину домашнього текстилю, в якому будуть тільки якісні товари з ринку текстилю.
 • 2009
  Відкрито перший роздрібний магазин. З тих пір робота над асортиментом не припинялася. За кілька років асортимент постійно змінюється і досягає свого практично доконаного виду.
 • 2010
  Виникає ідея широкого висвітлення якісних товарів і в інших регіонах за допомогою інтернету. Так в 2010 році був створений інтернет-магазин.
 • 2011
  Проходить реєстрацію Торгова марка Diva, з цього часу все роздрібні магазини працюють під назвою Diva.
 • 2014
  Відкрито 4й магазин Diva і можна говорити про створення місцевої харківської мережі магазинів домашнього текстилю.
 • 2016
  Зусиллями команди відкритий магазин-партнер PLED, в якому представлені тільки українські виробники домашнього текстилю.
 • 2017
  Відкрито магазин в новому форматі. Магазин зосередив в собі люксовую групу товарів домашнього текстилю провідних брендів.
 • сьогодні
  Майже кожен місяць команда Diva готує новинки асортименту, в якому враховуються побажання клієнтів. Інтенсивна робота команди дозволила завоювати міцні позиції на ринку.

Наші партнери