БЛОГ

Ласкаво просимо в наш блог!
Тут ви дізнаєтеся останні новини, знайдете корисні поради, будете в курсі новинок та акцій компанії

RU UA
DIVA.COM.UA
  • icon-facebook
  • icon-youtube
  • icon-google
Сколько надо спать в сутки?
Все о сне
Міцна ніжність ранфорсу чи нове слово в домашньому текстилі
тест3
Що може бути кращим, ніж ніжитися вранці в теплому ліжкові у затишній постелі? Ось чому важливо із чого виготовляєтьс...
354 0
Як в побуті людини з'явився рушник?
тест3
Перша згадка про рушники, точніше «шматки тканини , використовуваних для витирання вологи », з'явилися ще в Біблії. Крім того, рушники були в ужитку древніх греків, римлян і єгиптян за кілька тисяч років до нашої ери. Перші аналоги такого текстилю представляли собою шматок хутра часто без вичинки, з нерівними краями. Потім людина винайшла перші рушники, що нагадують сучасні - їх ткали з льону та бавовни, використовували в повсякденному побуті і ритуалах.
418 0
Історія скатертини: греки, римляни і єгиптяни
тест3
Перша скатертину з'явилася в побуті древніх єгиптян, про що свідчать розкопки археологів. Знайдені в гробницях залишки тканин дозволяють з упевненістю говорити про те, що жителі Давнього Єгипту використовували текстиль в повсякденному побуті. Причому використовувалося полотно високої якості - тонка тканина з міцних ниток, і навіть з вишивкою. Зрозуміло, текстиль був доступний тільки знатним верствам населення, всі інші сідали за непокритий стіл. Примітно, що відсутність скатертин також було характерно для заїжджих дворів і трактирів, причому ця традиції збереглася до XIX століття.
481 0
Недавні коментарі
Diva 4 січня 2018
Веталий, на нашем сайте как раз очень много товаров, которые прошли все этапы проверки на производстве. Пусть даже наши сертификаты качества на продукцию вам и не внушают должного доверия, но вот качество изделий на высоком уровне.
Diva 4 січня 2018
Мария, да, мы уже настолько много знаем о текстиле, что когда получаются такие большие прям таки сочинения, мы даже и не задумываемся об этом.
Мария 4 січня 2018
Видно, что человек продвинутый писал.
Підписуйтесь
на нашу розсилку